O NAS

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych oraz w budowie systemów teleinformatycznych (systemy alarmowe, monitoring, domofony) głównie dla odbiorców prywatnych, jak również dla firm. Służymy także fachową pomocą w instalcji sprzętu RTV-Sat, sieciach komputerowych oraz naprawie komputerów.

 

Drogi Kliencie jeżeli planujesz w swoim domu lub mieszkaniu nową instalację elektryczną, jej przeróbkę, remont bądź wymianę, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przyjedziemy, ustalimy wymagania, wycenimy usługę i dogodny dla Państwa termin wykonania.

 

Wykupiłeś pakiet  satelitarnej telewizji cyfrowej ( Cyfrowy Polsat, NC+, Telewizja na kartę),albo korzystasz z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Masz problem z ustawieniem sygnału i montażem anteny – zadzwoń – My zrobimy to za Ciebie.

 

Wykupiłeś stałe łącze od dostawcy internetu (TP S.A , Netia, Telewizja kablowa, inny operator), masz dodatkowy komputer stacjonarny lub laptop, chcesz mieć na nim dostęp do internetu. Masz problem z komputerem – nie wahaj się, zadzwoń – pomożemy wszystko skonfigurować i naprawić.