Instalacje Telewizji Przemysłowej

Oferujemy państwu profesjonalne zaprojektowanie, montaż oraz konserwację systemów telewizji przemysłowej CCTV – telewizji dozorowanej z systemem cyfrowego zapisu. Dzięki niemu będą Państwo mieli możliwość  całkowitej kontroli tego, co dzieje się w Państwa firmie czy też domu.

Instalujemy Kamery przemysłowe w domach jednorodzinnych , biurach , sklepach , halach produkcyjnych . Obraz zapisywany jest w rejestratorze na dysku twardym . W każdej chwili możemy podejrzeć co się dzieje w obszarze kamer na naszym telewizorze w sypialni lub otworzyć nagrany materiał z dowolnego miejsca na Ziemi poprzez Internet.

OFERUJEMY PAŃSTWU:monitoring
– Fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań
– Zaprojektowanie oraz wdrożenie profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej
– Konserwację oraz konfigurację urządzeń, tak aby spełniały one Państwa oczekiwania
– Przeszkolenie w zakresie obsługi systemu
– Serwis 24 godziny na dobę w przypadku wystąpienia problemów technicznych

Wykorzystujemy kamery wysokiej rozdzielczości rejestrujące obraz nawet w niesprzyjających warunkach np. kamery kopułkowe wyposażone w podczerwień, rejestrujące obraz w całkowitej ciemności od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów.

 

CENY DOPASUJEMY DLA KAŻDEGO KLIENTA !!!
Więcej informacji na temat oferowanych przez nas systemów telewizji przemysłowej mogą Państwo uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z nami.

 

I needed to learn more about Ami the Vet. Ami was frigging gorgeous. Lo noticed me looking and reprimanded the dog sternly. best online casino The dog backed off, looking puzzled and went to lay down.