Instalacje Inteligentnego Budynku

Inteligentne systemy cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego, bowiem w domu, w którym wykorzystano takie rozwiązanie standard życia jest znacznie wyższy niż w domu tradycyjnym.

Inteligentny dom to taki, w którym zintegrowane zostały instalacje i urządzenia elektryczne, np. oświetlenie, urządzenia audio-wideo, klimatyzacja, system alarmowy, automatyczne zraszanie ogrodu itp. Wszystkimi tymi urządzeniami można sterować z jednego miejsca ( lub telefonu z dowolnego miejsca na Świecie ) oraz programować ich regularne czynności. Inteligentny dom zapewnia jego mieszkańcom wygodę oraz bezpieczeństwo. A czyż nie po to budujemy domy, aby podnieść komfort życia?

Wyobraź sobie poranne budzenie. System sam podniesie rolety, włączy expres do kawy, naleje wodę do wanny, włączy ogrzewanie podłogowe w łazience, uruchomi Twój telewizor z ulubionym kanałem informacyjnym. Po wyjściu z domu wyłączy oświetlenie , zamkną się rolety okienne i uruchomi system alarmowy. Z inteligentnym systemem nasz dom jest bezpieczny.
Po długim dniu w pracy zasługujesz na odpoczynek. Jedyne o czym marzysz to powrót do domu. Poinformuj swój system żeby oczekiwał Twojego przybycia, zapewniając Ci odpowiedni klimat, komfort i wygodę. Zostanie podwyższona temperatura w pokojach, w kuchni włączy się piekarnik który podgrzeje Twój obiad, na zewnątrz załączy się oświetlenie, zostanie włączona fontanna ogrodowa, kiedy podjedziesz pod bramę sama się otworzy, wieczorem w Twoim ogrodzie załączy się automatyczne podlewanie .
Ochrona przed włamaniem. W inteligentnym domu zintegrowane są bardzo ważne elementy, które ułatwiają codzienne życie, zwalniając lokatorów z wykonywania wielu różnych obowiązków. Dzięki temu zaoszczędzony czas można spożytkować na relaks lub zabawę z dziećmi. Jeśli do integracji takich elementów jak oświetlenie, ogrzewanie lub klimatyzacja dołączymy system alarmowy, życie będzie nie tylko wygodniejsze, ale także bezpieczniejsze. W przypadku integracji systemu alarmowego z oświetleniem, gdy intruz pojawi się przed domem, wszystkie światła na zewnątrz budynku zapalą się, natomiast wewnątrz domu oświetlenie się wyłączy. Stworzy to efekt lustra weneckiego, w którym domownicy będą mogli obserwować włamywacza na zewnątrz budynku i odpowiednio zareagować, jeśli intruz podejdzie bliżej domu załączy się zewnętrzny system alarmowy , zostanie o tym powiadomiona agencja ochrony, natomiast wszystkie rolety zewnętrzne zostaną opuszczone w celu zwiększenia bezpieczeństwa domowników .
Gdy wybuchnie pożar, sieć czujników dymu i ciepła, natychmiast powiadomi lokatorów oraz agencje ochrony o zdarzeniu. Można także zabezpieczyć dom na wypadek awarii instalacji gazowej lub pralki. System automatyki wyposażony w czujki wykrywające niebezpieczne stężenie metanu lub propanbutanu poinformuje mieszkańców o zagrożeniu. Natomiast w przypadku awarii pralki dopływ wody zostanie zamknięty i uchroni budżet domowy przed wydatkami związanymi z naprawieniem szkód.

Politique de remboursement. Les meilleures. https://www.cialispascherfr24.com/ Suisse, canadien acheter, En ligne 5mg prix ordonnance pharmacie generique.